Procházka zahradou života

Aktuality

INFORMACE K SITUACI V MŠ OHLEDNĚ POZITIVITY NA COVID 19

Vzhledem k situaci v naší MŠ je nařízena karanténa a test na COVID 19  v 1. třídě  u dětí a učitelek. Rodiče z 1. třídy musí kontaktovat pediatra dítěte a požádat o vystavení žádanky na test COVID 19.

 K poslednímu kontaktu s pozitivně nakaženým dítětem došlo 24.9.2020, dítě je bez příznaků. 

Vaše děti jsou omluveny do konce tohoto týdne.

V PŘÍPADĚ POZITIVNÍHO TESTU, PROSÍME KONTAKTUJTE MATEŘSKOU ŠKOLU.

Provoz ve 2. a 3. třídě je bez omezení.

 Pokud budete děti z 2. a 3. třídy omlouvat, prosíme o včasnou informaci vzhledem k provozu kuchyně.

Vážení rodiče, děkuji za Vaši vstřícnost při řešení situace a přeji všem hodně zdraví. M Bardová

SLEDUJTE NADÁLE NAŠE WWW.STRÁNKY.


VÁŽENÍ RODIČE,V PRVNÍ TŘÍDĚ NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY SE VYSKYTL ZATÍM JEDEN PŘÍPAD POZITIVITY DÍTĚTE NA COVID 19.

Dítě chodilo minulý týden do školky do čtvrtka. Průběh nemoci je u dítěte bezpříznakový. Hygienická stanice zatím doporučila oznámení situace rodičům a další postup bude řešit Epidemiologické oddělení Hygienické stanice hlavního města Prahy v úterý 29.9.2020.

RODIČE, POČÍTEJTE S OMEZENÍM PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY 

V ÚTERÝ 29.9.2020.


ZVAŽTE POTŘEBU DOCHÁZKY DO MATEŘSKÉ ŠKOLY. POKUD MÁTE MOŽNOST, NEDÁVEJTE SVÉ DĚTI TENTO TÝDEN  DO VYŘEŠENÍ SITUACE DO ŠKOLKY. DĚKUJEME.


SAUNOVÁNÍ DĚTÍ V INFRASAUNĚ

Od řijna 2020 se budou děti z 1. a 2. třídy  saunovat v naší infrasauně. Děti ze 3. třídy se přidají od listopadu. Děti z druhé třídy budou chodit do sauny v úterý od 11.00 do 11.40 hodin. Děti z první třídy budou chodit ve čtvrtek ve stejném čase a děti ze třetí třídy se budou saunovat ve středu od 10.00 do 10.40 hodin. ZAPIŠTE RÁNO PŘED SAUNOU VAŠE DÍTĚ SEZNAMU, KTERÝ JE V ŠATNĚ DĚTÍ.
Do spodní poličky v šatně dejte dětem v igelitové tašce ručník a pantofle do vody. Před prvním saunováním je třeba vyplnit souhlas rodičů.

PODZIMNÍČCI

Vážení rodiče, tak jako každý rok, tak i letos pořádáme výstavu Podzimníčků. Prožijte si radost se svými dětmi ze společné práce, vyrobte si svého Podzimníčka a doneste ho do pondělí 12.10.2020 do školky, Následně uspořádáme výstavu na školní zahradě. Použijte prosím materiál, aby váš výrobek mohl být vystaven venku.


VYBÍRÁNÍ PENĚZ NA AKCE PRO DĚTI

V ÚTERÝ 22.9. 2020 OD 7.00 DO 8.30 HODIN VYBÍRÁ V CHODBĚ MEZI 1. A 2. TŘÍDOU POKLADNICE RADY RODIČŮ 700,00 KČ NA AKCE PRO DĚTI.

Vážení rodiče, do 30.9.2020 máte možnost zažádat Městskou část Praha 5 o příspěvek na stravování dětí. Informace pro využití neinvestičního příspěvku, Žádost o příspěvek a Souhlas zákonného zástupce je k vyzvednutí u ředitelky MŠ.

MŠ Tréglova zahájí provoz v plném rozsahu v souladu se školními právními předpisy a podle Manuálu MŠMT ze dne 24. 8. 2020 od 1. 9. 2020